Councillor Committees

Councillor Committees
Ms Jessica Andrews (Parent Governor Representative) Committees for Ms Jessica Andrews (Parent Governor Representative)
Cllr John Baker (Independent Group) Committees for Cllr John Baker (Independent Group)
Cllr Raymond Berry (Conservative Group) Committees for Cllr Raymond Berry (Conservative Group)
Cllr Michael Blair (Conservative Group) Committees for Cllr Michael Blair (Conservative Group)
Cllr Ian Bond (Conservative Group) Committees for Cllr Ian Bond (Conservative Group)
Cllr David Bowater (Conservative Group) Committees for Cllr David Bowater (Conservative Group)
Cllr Anthony Brown (Conservative Group) Committees for Cllr Anthony Brown (Conservative Group)
Cllr Neil Bunyan (Conservative Group) Committees for Cllr Neil Bunyan (Conservative Group)
Cllr John Chatterley (Conservative Group) Committees for Cllr John Chatterley (Conservative Group)
Cllr Sue Clark (Conservative Group) Committees for Cllr Sue Clark (Conservative Group)
Cllr Kevin Collins (Conservative Group) Committees for Cllr Kevin Collins (Conservative Group)
Cllr Silvia Collins (Independent) Committees for Cllr Silvia Collins (Independent)
Cllr Philip Crawley (Conservative Group) Committees for Cllr Philip Crawley (Conservative Group)
Cllr Ian Dalgarno (Conservative Group) Committees for Cllr Ian Dalgarno (Conservative Group)
Cllr Steven Dixon (Conservative Group) Committees for Cllr Steven Dixon (Conservative Group)
Cllr Amanda Dodwell (Conservative Group) Committees for Cllr Amanda Dodwell (Conservative Group)
Cllr Paul Duckett (Conservative Group) Committees for Cllr Paul Duckett (Conservative Group)
Cllr Yvonne Farrell (Liberal Democrat Group) Committees for Cllr Yvonne Farrell (Liberal Democrat Group)
Cllr Ken Ferguson (Conservative Group) Committees for Cllr Ken Ferguson (Conservative Group)
Cllr Frank Firth (Conservative Group) Committees for Cllr Frank Firth (Conservative Group)
Cllr Simon Ford (Independent Group) Committees for Cllr Simon Ford (Independent Group)
Cllr Mark Foster (Conservative Group) Committees for Cllr Mark Foster (Conservative Group)
Cllr Eugene Ghent (Conservative Group) Committees for Cllr Eugene Ghent (Conservative Group)
Cllr Charles Gomm (Conservative Group) Committees for Cllr Charles Gomm (Conservative Group)
Cllr Susan Goodchild (Liberal Democrat Group) Committees for Cllr Susan Goodchild (Liberal Democrat Group)
Cllr Alison Graham (Independent) Committees for Cllr Alison Graham (Independent)
Cllr Patrick Hamill (Independent Group) Committees for Cllr Patrick Hamill (Independent Group)
Cllr Rebecca Hares (Independent Group) Committees for Cllr Rebecca Hares (Independent Group)
Cllr Nicola Harris (Conservative Group) Committees for Cllr Nicola Harris (Conservative Group)
Cllr Victoria Harvey (Independent) Committees for Cllr Victoria Harvey (Independent)
Cllr Carole Hegley (Conservative Group) Committees for Cllr Carole Hegley (Conservative Group)
Ms Vicky Hopkinson (Parent Governor Representative) Committees for Ms Vicky Hopkinson (Parent Governor Representative)
Cllr James Jamieson (Conservative Group) Committees for Cllr James Jamieson (Conservative Group)
Ms Kathy Keeley (Parent Governor Representative) Committees for Ms Kathy Keeley (Parent Governor Representative)
Ms Lorraine King (Parent Governor Representative) Committees for Ms Lorraine King (Parent Governor Representative)
Cllr Mark Liddiard (Conservative Group) Committees for Cllr Mark Liddiard (Conservative Group)
Cllr Gareth Mackey (Independent Group) Committees for Cllr Gareth Mackey (Independent Group)
Ms Debbie Main (Catholic Church Diocesan Representative) Committees for Ms Debbie Main (Catholic Church Diocesan Representative)
Cllr Ken Matthews (Conservative Group) Committees for Cllr Ken Matthews (Conservative Group)
Cllr Caroline Maudlin (Conservative Group) Committees for Cllr Caroline Maudlin (Conservative Group)
Cllr David McVicar (Conservative Group) Committees for Cllr David McVicar (Conservative Group)
Ms Kate Minor (Parent Governor Representative) Committees for Ms Kate Minor (Parent Governor Representative)
Cllr Robert Morris (Conservative Group) Committees for Cllr Robert Morris (Conservative Group)
Mr David Morton (CoE Diocesan Representative) Committees for Mr David Morton (CoE Diocesan Representative)
Cllr Gordon Perham (Conservative Group) Committees for Cllr Gordon Perham (Conservative Group)
Cllr Edward Perry (Conservative Group) Committees for Cllr Edward Perry (Conservative Group)
Cllr Antonia Ryan (Labour) Committees for Cllr Antonia Ryan (Labour)
Cllr Gladys Sanders (Conservative Group) Committees for Cllr Gladys Sanders (Conservative Group)
Cllr Brian Saunders (Conservative Group) Committees for Cllr Brian Saunders (Conservative Group)
Cllr David Shelvey (Conservative Group) Committees for Cllr David Shelvey (Conservative Group)
Mr Richard Sherry (Parent Governor Representative) Committees for Mr Richard Sherry (Parent Governor Representative)
Cllr Ian Shingler (Independent Group) Committees for Cllr Ian Shingler (Independent Group)
Cllr Mark Smith (Independent Group) Committees for Cllr Mark Smith (Independent Group)
Cllr Peter Snelling (Liberal Democrat Group) Committees for Cllr Peter Snelling (Liberal Democrat Group)
Cllr Philip Spicer (Conservative Group) Committees for Cllr Philip Spicer (Conservative Group)
Cllr Brian Spurr (Conservative Group) Committees for Cllr Brian Spurr (Conservative Group)
Cllr Tracey Stock (Conservative Group) Committees for Cllr Tracey Stock (Conservative Group)
Cllr Johnson Tamara (Conservative Group) Committees for Cllr Johnson Tamara (Conservative Group)
Cllr Mark Versallion (Conservative Group) Committees for Cllr Mark Versallion (Conservative Group)
Cllr Ewan Wallace (Conservative Group) Committees for Cllr Ewan Wallace (Conservative Group)
Cllr Mary Walsh (Independent Group) Committees for Cllr Mary Walsh (Independent Group)
Cllr Steven Watkins (Conservative Group) Committees for Cllr Steven Watkins (Conservative Group)
Cllr Richard Wenham (Conservative Group) Committees for Cllr Richard Wenham (Conservative Group)
Cllr Hayley Whitaker (Independent Group) Committees for Cllr Hayley Whitaker (Independent Group)
Cllr Tracey Wye (Independent Group) Committees for Cllr Tracey Wye (Independent Group)
Cllr Nigel Young (Conservative Group) Committees for Cllr Nigel Young (Conservative Group)
Cllr Adam Zerny (Independent Group) Committees for Cllr Adam Zerny (Independent Group)